Choose Your Language

Hakkımızda

GLOBAL Export, Kümes Hayvanları, sığır eti, süt ürünleri, dondurulmuş ürünler, meyve-sebze, bisküvi-çikolata, pasta-unlu mamüller , şeker, yenilebilir yağlar, yağlı tohumlar, bakliyatlar, tahıllar, baharatlar, bal, kuruyemiş-kurutulmuş meyveler gibi gıda ürünleri ve bileşenlerinin yanı sıra  ambalaj ürünleri, temizlik ürünleri-hijyenik ürünler, madeni yağlar, tekstil, mobilya, makine ekipman ve yem katkı maddeleri gibi gıda dışı ürünlerin ticari tedariği ve dağıtımında küresel bir oyuncudur. 27 yılı aşkın deneyime sahip profesyonel ekibimiz, lojistik ve dağıtım sistemimizi destekleyen tescilli bir platform aracılığıyla tedarik zincirini kolaylaştırmıştır. 81 il ve 11 kaynak ülkeden 33'ten fazla hedef ülkeye 10.000'den fazla ürün pazarlıyoruz.

Şirket Profili

Global Export olarak, müşterilerimize ve tedarikçilerimize olağanüstü bir değer sunmaya başladık. Müşterilerimiz doğru kaynağı doğru fiyata bulmamız için tedarikçilerimiz ise ürünlerini rekabetçi bir şekilde pazarlamamız ve takas etmemiz için bize güveniyor. Global Export'un dokümantasyon ve lojistik yetenekleri bizi rekabet ettiğimiz diğer firmalardan bir adım öne çıkararak baştan sona üstün hizmet sunmamızı sağlıyor. Global Export olarak, pazarlarımızdaki müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz için neyin önemli olduğunu biliyoruz.

Sorunuz; ister kalite, ister fiyatlandırma, ister lojistik veya uyumluluk olsun , güvenilir ve deneyimli ekibimiz sizlere en doğru ve en hızlı zamada bilgi verecektir. Hedefimizi koruyan ve bu organizasyona rehberlik eden ana etken Global Export'un prensipleridir. Tedarikçilerimiz ve müşterilerimizle olan bağ bizim için herşeyden önemlidir. Hedeflerimizde, bu yol gösterici ilkeler, iş ahlakımızı paylaşan müşteriler ve tedarikçilerle çalışıyoruz. Bunu yapıyoruz çünkü; günün sonunda güven ve uzun vadeli bir ilişki sağlıyoruz."Doğru ürün, Doğru kaynak, Doğru tedarikçi, Doğru zaman, Doğru fiyat 

 Global Export Sunar!"

Test

Form Gönderimi

Tamam